Button für Menü
BUCHEN Industrial Services

Ettevõtte vastavus

 • Vastutus ja ausus on meie ettevõttekultuuri nurgakivid. Oleme veendunud, et see on võimalik ainult siis, kui viime oma tegevused kõikides riikides ja ärivaldkondades vastavusse õigusalaste nõuete ning eetiliste ja moraalsete põhimõtetega. Selle tegevuse aluseks on meie ettevõtte vastavusjuhised, mis kehtivad ettevõtte juhtkonnale ja kõigile töötajatele.

  Meie eetilise ja seadustele vastava käitumise tagamiseks oleme loonud tervikliku vastavusjuhtimise süsteemi. Selle keskmes on meie tegevusjuhend, mida on täpsemalt kirjeldatud ettevõtte juhistes. Lisaks regulaarsele vastavusriski analüüsile oleme rikkumiste varajaseks avastamiseks ja selgitamiseks loonud digitaalse vilepuhujate süsteemi. Lisaks kõigile töötajatele pakub REMONDIS Maintenance & Services vilepuhuja süsteemi ka äripartneritele, tarnijatele ja klientidele, mis annab võimaluse teavitada seaduse, REMONDISe tegevusjuhendi või ettevõtte juhiste rikkumistest, säilitades samas konfidentsiaalsuse.

  Lisaks on inimõiguste ja keskkonnastandardite järgimine ja kaitsmine meie jaoks äärmiselt oluline. Teavet selle kohta, kuidas me oma hoolsuskohustust täidame ja milliseid nõudeid oma tarnijatele esitame, leiate meie tarnijate käitumisjuhendist. Täpsemat teavet meie tarneahela hoolsuskohustuse seaduse (LkSG) kohaste kaebuste esitamise korra kohta leiate meie kodukorrast.

  Meie käitumisjuhendi siit
  Meie tarnijate käitumisjuhendi leiate siit

  Vilepuhujate süsteemile pääsete juurde selle lingi kaudu.


BUCHEN Industrial Services OÜ // Entreprises du groupe REMONDIS
Ettevõtte andmedAndmekaitseavaldusCorporate ComplianceREMONDIS-Group


 • Kirjutage meile

  Kehtivad meie Andmekaitse juhised


 • Brošüürid & sertifikaadid

  Kõigil meie filiaalidel üle kogu Euroopa on olemas vajalikud kvaliteedi- ja ohutusjuhtimise sertifikaadid.
  rohkem infot


 • Kontakt

  BUCHEN Industrial Services Baltikum OÜ
  Kapteni tee 5 Soodevahe
  75322 Rae vald
  Estonia
  T +372 600 7721
  F +372 600 7884
  Email

© 2024 REMONDIS SE & Co. KG